Sorular & Cevaplar

Form aracılığıyla bize bir e-posta yazın veya doğrudan mail adresinden bize bir e-posta gönderiniz.

BİZE MESAJ GÖNDER

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Bahçelievler Mah. Yunus Emre Cad.No:24/A

  Altınordu - ORDU

  +0543 230 66 22
  +0452 234 14 14

  bilgi@berduze.com

  Şirketinize nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında sorularınız mı var? Bize bir e-posta gönderin, kısa süre içinde iletişime geçelim.

  Alışveriş Bilgileri

  Online Shop'tan siparişler için teslimat ücretleri?

  Teslimat sırasında kargo ücreti olarak ekstra bir ücret yoktur. Belirtmiş olduğumuz durumlar haricinde kargo görevlisi sizden herhangi bir ücret istediği takdirde lütfen bizimle irtibata geçiniz.

  Teslimat ne kadar sürecek?

  Lojistik firmasından gelen takip numarası ile ulaşması ihtimal tarih sizlere bildirilir.

  Sipariş verdikten sonra tam olarak ne oluyor?

  Sipariş geldiğinde bekletilmeden, sipariş hazırlanır ve kargoya verilir. Kargo sisteminden alınan teslimat bilgileri sisteme giriş yapılır ve müşteriye gönderilir. Teslimat ulaştığında sipariş kapanmış olur.

  Satış fişimi nereden görebilirim?

  Sipariş numaranız ile sitemizden görebilirsiniz.

  Kargom problemli geldi, ne yapmalıyım?

  Kargo firması tarafından ürünler sigortalanır. Kargonuzu teslim alırken dikkat etmeniz gereken şey paketi kontrol edip kargo firmasından kaynaklı hasarlı paketler için zabıt tutturup geri gönderilmesini istemelisiniz. Ardından bizimle iletişime geçiniz.

  Kargomu nasıl takip edebilirim?

  Siparişlerinizi “Sipariş” bölümünüzden site içerisinde size verilen kargo takip numarasıyla kontrol edebilirsiniz.

  Ödeme Bilgileri

  Alıcıya geri ödeme nasıl yapılır?

  Kargo yetkilisinin teslimi esnasında, teslim alınan ürünün paketi açılmalı ve kontrol edilmelidir. Üründeki her türlü kusur (varsa) kargo yetkilisine tutanak tutturularak ürün teslim alınmamalıdır. Ürünü kusurlu olarak gelip, tespitini kargo yetkilisi önünde yapmış her kimsenin ürünü geri iadesi şartsız ve koşulsuz şekilde yapılacaktır. Ürün kargo yetkilisinin olmadığı bir ortamda, teslimden sonra açılmış ve hasarı olduğu tespit edilmiş ise sorunlu olarak ürüne ait fotoğrafları iletişim sayfamızdaki formu kullanarak tarafımıza iletiniz. Değerlendirme sonucunda ürünün bir başka benzeri ile değişimi yapılmaktadır. Ayrıca tüketici hakları gereği Alıcı’nın 7 gün içinde cayma hakkı bulunmaktadır ve bu süre zarfından koşulsuz şekilde cayma hakkınız kullanabilir. Cayma hakkınız kullanmak isteyen her bir Alıcı’nın öncelikle bizimle iletişime geçmesi gerekmektedir. Sitemizden satın alınmış ve cayma hakkı kullanarak geri gönderilecek her bir ürünün geri gönderme kargosuna ait ücret Alıcı tarafından karşılanacaktır.

  Siparişim iptal oldu ama sipariş bedeli hesabıma yansımadı. Ne yapmalıyım??

  Bankaların süreç ve uygulamalarına göre ücret iadesinin hesabınıza yansıması, ortalama 3 iş gününü bulabilir. Ücret iadesi toplam tutar olarak yapılır. Yapılan iade tutarı kadar kart limitiniz açılır. Taksitle yapılan ödemelerin iadesi tek seferde toplam tutar kadar yapılır ancak banka süreçleri nedeni ile taksit yapılan ay kadar muhasebeleştirilebilir. Bu nedenle tüm iadenin tek seferde yapılmasına rağmen taksit yapılan ay boyunca hesap ekstrenizde, +,- bakiye olarak görebilirsiniz.

  Bir ürünü nasıl iade edebilirim?

  Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi bu sayfadaki ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen iade formunu doldurarak ürünü Güven duyduğunuz bir Kargo firması ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Tarafımıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. Hangi ürünler iade alınır? Ürünün orijinalliğini, hijyenikliğini ve tekrar satılabilirliğinin korunması gerekmektedir. Bu nedenle herhangi bir şekilde ürün ambalajı hasarlı ürünleri, ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip olmuş ve benzeri durumlarda ürünleri iade alamamaktayız. Ürünün iadesi durumunda sizden ricamız ürünü iade nedeninizi bize belirtmenizdir.

  Resimde gördüğüm ürünün aynısını alacak mıyım?

  Müşterilerimize web sitemizdeki sayfalarda görüntülenen resimlerle aynı görünen ürünler sunmak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Ancak, fotoğrafların tam renkleri göstermekte zorlandığını ve bir ürünün gerçek renginin, web sitemizdeki resimlerden birinde gösterilenden biraz farklı olabileceğini lütfen unutmayın. Müşterilerimizin ürünlerimizde kabul edilemez bulabilecekleri göze çarpan değişikliklerin farkına varır varmaz web sitesi açıklamalarımızı ve görsellerimizi güncellemek için çok çalışıyoruz.