Teknoloji

Telefonlarımızı Neden Korumalıyız?

Yeni iPhone'unuz için Şık iPhone Kılıfları

iPhone'lar, ister sev ister nefret et, kısmen camsı dış görünüşleri ve yüksek fiyat etiketleri ile ayırt edilirler. Diğer birçok akıllı telefon gibi , iPhone'un daha yeni modelleri de yüksek etkili bir camla kaplanmıştır. Onlara harika endüktif şarj yetenekleri sağlar, ancak cam arka kısım onları ekstra hasar riskine sokar.

Apple iPhone kılıfları, şaşırtıcı bir şekilde, satın alınması en kolay olanlardan bazıları. Yaygın olarak bulunurlar ve diğer birçok telefon şirketinin aksine, iPhone koruyucu kılıfları bazen telefonlar arasında değiştirilebilir. iPhone 6, 6s, 7 ve 8 gibi modellerin tümü aynı telefon kılıflarını alacak ve satın alma seçeneklerinizde size ekstra esneklik sağlayacaktır.

 
 

 

 

Kılıflar

Yumuşak Kabuk iPhone Kılıfları

Akıllı telefonunuzu dayanıklı bir kılıfla tutmak iyi bir fikirdir. iPhone'unuzun orijinal görünümünü korumak için yumuşak bir kılıf, biraz şıklıkla temel düşme koruması sunar.

Ekstra hacim olmadan düşmeye karşı koruma için silikon veya deriden yapılmış yumuşak bir kılıf arayın. Kenarı yükseltilmiş biraz daha sert bir kılıf, aynı zamanda ekranınızı korumanın harika bir yoludur: yükseltilmiş dudak, telefonunuz önce düşerse darbeyi emer ve telefonunuzu yüzü aşağı bakacak şekilde bir masaya koyarsanız çizilmeleri önlemeye yardımcı olur. iPhone'un su geçirmez bir modeline sahip olmanız koşuluyla, sert ve yumuşak kabuklu modellerin çoğu harika "su geçirmez kılıflar" oluşturur, ancak bazı malzemelerin (deri gibi) kuru tutulması gerekir.

iUcuz iPhone kılıfları biraz daha az koruma sağlar, ancak çarpma veya düşme durumunda yine de bir miktar etkiyi emer. Şeffaf koruma için bu jel kılıflara bakın.

Ekstra Dayanıklılık için Sert Kabuk iPhone Kılıfları

Telefon kazalarına yatkınsanız, o zaman sert bir kılıf gitmenin yoludur. İnce, kırılgan sert kabuklu kılıflar iyi bir seçenek olsa da (telefonunuz zorunda kalmamak için darbe üzerine kırılırlar), ağır hizmet tipi sert kabuklu bir iPhone kılıfı, düşüşten sonra düşüşü emer.

Kazaya eğilimli olanlar için en iyi telefon kılıfı , çift katmanlı korumaya sahip bir şeydir: içinde yumuşak silikon tampon bulunan sert bir dış kabuk. Bu kılıflar akıllı telefonunuza önemli bir hacim katacak, ancak temel bir sert veya yumuşak kılıftan önemli ölçüde daha fazla etki yaratabilir.

Ekstra Özellikli iPhone Koruyucu Kılıflar

iPhone cüzdan kılıfları, folyo kılıflar ve açılır kapaklı kılıflar koruma ve korumanın yanı sıra ekstra bir şey sunar. Cüzdan, kapaklı ve folyolu iPhone kılıfları, yalnızca telefonunu taşıyan veya telefonunu daha büyük bir çantaya atanlar için harika bir seçenektir. Kullanılmadığı zaman telefon ekranınızı korurlar ve farklı seçenekler size paranızı saklamanız veya bir medya standına katlamanız için bir alan sağlar. Benzer şekilde, açılır kapaklı kılıflar hem koruma hem de özellikle daha büyük telefonlar için daha güvenli bir tutuş sunar.

Önemli Not: Telefonunuzun gördüğü düşme sayısını tamamen azaltmak varken neden kırılmaya karşı koruyasınız ki?

İLGİLİ MESAJLAR

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir